Facebook

karty do gry

Agnieszka Osiecka napisała "Gram wciąż tą samą zgraną kartą..." - być może Ty też czasem masz takie wrażenie. Szczególnie wtedy, gdy sięgasz po typową talię kart. Być może przeglądałeś już różne propozycje w sklepach i na stronach internetowych i nic Ci nie przypadło do gustu, a Ty lubisz mieć coś ciekawego i coś czego inni nie mają.


Niby karty służą do gry, więc nie jest aż tak ważne co znajduje się na nich prócz samych oznaczeń, ważne by wyciągnąć asa, a nie jaki wraz
z nim zobaczy się obrazek czy wzór. To nie jest prawdą. Szczególnie dla osób o wrażliwym zmyśle estetycznym. Pięknymi kartami gra się jednak całkiem inaczej.


Prócz rozrywki karty mogą stać się wspaniałym nośnikiem reklamy.


Stworzyłeś swój unikalny projekt graficzny, chcesz w nieszablonowy sposób zareklamować własną firmę czy wyroby? Nuży Cię już rozdawanie ulotek? To może właśnie talia kart reklamująca Twoją firmę?

 

Żywot ulotki czy broszury jest dość krótki. Wyrzuca się je lub zostawia gdzieś na stoliku. Co innego, gdy otrzyma się ciekawą talię kart. Za każdym razem w czasie gry pojawi się jako reklama Twojej firmy. Przypomnisz o sobie i być może zobaczą to także znajomi Twojego klienta czy biznesowego partnera.

Jeśli karty będą naprawdę niezwykłe - a takie możemy dla Ciebie wykonać - to sam obdarowany będzie je pokazywał przyjaciołom, rodzinie i znajomym.


Jeśli masz pomysł na unikalną talię kart zgłoś się do nas, a my ją wykonamy. Jeśli nie masz pomysłu, ale chciałbyś mieć takie karty - my postaramy się zaproponować Ci coś oryginalnego.

 

karty reklamowe do gry z indywidualnym nadrukiem

karty do gry z indywidualnym projektem

  • format 63x89mm
  • sztywny papier 300g/m2
  • zabezpieczone folią matową
  • zaokrąglone narożniki
  • druk dwustronny
  • opakowanie 250-350g/m2+folia połysk
 ilość  
minimalne zamówienie 18 talii  
18-54 25 zł/talia
powyżej 72

wycena indywidualna

(rabaty dla agencji reklamowych)

czas realizacji: 7-21dni roboczych
kwoty brutto

Drukujemy również karty MEMO, PIOTRUŚ PAN i każdy inny rodzaj. O wycenę prosimy pisać na maila.

© 2014-2018 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności