Facebook

copywriting

Masz już dość współpracy z uczniami piszącymi za złotówkę, z błędami stylistycznymi i interpunkcyjnymi? Szukasz czegoś solidnego, czego nie będziesz musiał się wstydzić na swojej stronie? Dobrze trafiłeś. My nie deklarujemy solidności i wysokiej jakości, lecz wprowadzamy je
w życie.

Pisać każdy może, ale niewielu potrafi!

Prócz samej poprawności, która nie powinna być uznawana za coś nadzwyczajnego, a jednak przyglądając się wielu "tekstom" taka jest, oferujemy rzetelną wiedzę na wiele tematów łącznie z możliwościami konsultacji i weryfikacji, tak aby treść odpowiadała wymaganiom.

Dobrej jakości teksty tematyczne to nasza specjalność!

Nie piszemy 100 tekstów na dobę, bo piszemy na temat. Lepiej dostać jeden tekst profesjonalny niż zamieścić w sieci dużo bełkotu. Jest go tam obecnie już i tak mnóstwo. Teksty pod pozycjonowanie też muszą być dobrze napisane i mieć sens. Nie zapominaj przy tym o strategi long-tail. Chętnie w tym pomożemy.

Nie wstydź się swojej strony, niech będzie ładnie opisana!

Proponujemy odpowiednio dobrane treści na strony www. Wszystko zgodne z potrzebami i z profilem witryny. Zawsze poszczególne fragmenty tekstu możemy zmienić zgodnie z ustaleniami z klientem. Może być na poważnie, a może być z nutą humoru.

Nasze teksty są unikalne, pisane specjalnie dla każdego klienta. Nie wiemy, czy są aż tak wyjątkowe, ale na pewno mają treść!

© 2014-2018 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności