Facebook

Kalendarze

Czas w życiu i w biznesie odmierzają nam dwie rzeczy. Zegarki i kalendarze. Tych pierwszych niestety nie wyrabiamy, bo nie chcemy robić konkurencji Szwajcarom. Jednak kalendarz chętnie dla Ciebie zaprojektujemy i wydrukujemy. Nie musisz kupować zwykłego kalendarza w sklepie. Od nas możesz dostać od razu taki, na którym będą zaznaczone specjalnie ważne dla Ciebie daty.

Na ścianie w Twoim biurze zbiera się kurz? Powieś tu kalendarz. Będzie ładniej.

kalendarz A3

 

Proponujemy formaty A4 i A3, jak również kalendarze pionowe i poziome, naścienne i biurkowe.

Kalendarz naścienny

Być może jesteś fotografem, który chce się wyróżnić na tle konkurencji i zaproponować coś oryginalnego. Robisz zdjęcia na ślubie albo kinderbalu? Możesz zaproponować ekskluzywny kalendarz, w którym znajdą się wyniki Twojej pracy. My zadbamy o resztę, tak by powstał unikalny kalendarz.

Ile to razy gubiłeś/gubiłaś kartki z datami urodzin najbliższych? Ile razy zorientowałaś się po fakcie, że ciocia Kasia wczoraj miała swoje święto? Im większa rodzina, im więcej przyjaciół - tym więcej dat do zapamiętania. Jest to przyjemne, ale czasem kłopotliwe. Może więc dobrze będzie zamówić kalendarz, na którym wszystkie te daty zostaną zaznaczone.

Elegancki kalendarz nadaje się również na prezent dla bliskich Ci osób. Szczególnie wtedy, gdy będzie zrobiony specjalnie na zamówienie.

  • format A3
  • 13 rozkładówek z okładką
  • środek papier satyna 200g/m2
  • druk jednostronny
 

cena 29 zł/szt

czas realizacji: 5dni
kwoty brutto

Kaledarz biurkowy

Jednak kalendarz nie zawsze powinien wisieć na ścianie. Bywa i tak, że musi być nieustannie pod ręką, by np. sprawdzić jakąś datę na kilka miesięcy wcześniej i sobie ją od razu zaznaczyć. Zamiast więc ciągle wstawać z krzesła i podchodzić do ściany możesz zamówić stojący kalendarz na biurko. Również w tym wypadku mamy bardzo ciekawą i różnorodną ofertę.

Zaprojektujemy i wykonamy kalendarz specjalnie na Twoje biurko.

© 2014-2019 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności