Facebook

Pudełka na pendrive

Pendrive jako oryginalna forma reklamy

Idąc z duchem epoki i nadążając za postępem techniki wielu fotografów wręcza swoim klientom już nie tylko zdjęcia w formie tradycyjnego albumu, lecz także na płytach CD czy też DVD. Do niedawna było to bardzo nowatorskie rozwiązanie.

Coraz więcej małych komputerów, jak laptopy czy palmtopy, nie posiada urządzeń do odtwarzania płyt. Rezygnuje się z napędu CD-ROM na rzecz mniejszych gabarytów i mniejszego ciężaru.

Wprawdzie pewnie jeszcze długo będzie można wręczać klientom płyty, ale warto także pomyśleć o tych, którzy posiadają wspomniane wyżej mobilne urządzenia. Co możesz im zaoferować? Zbiór fotografii, który będzie można odtwarzać za pośrednictwem portu USB.

Jest to o tyle wygodne rozwiązanie, że coraz więcej telewizorów jak i dekoderów oraz tunerów TV, także posiada takie gniazdo umożliwiające podłączenie pendrive. Właśnie - pendrive! To jest to co pragniemy Ci podpowiedzieć.


Taki pendrivie powinien zapewne być umieszczony w odpowiedniej okładce. Można na niej wydrukować logo firmy (jasne tkaniny) albo jedno ze zdjęć znajdujących się na pendrivie, tak by sugerowało co jest tematem umieszczonego tam albumu.

Tak przygotowany pendrive w oprawie może z powodzeniem stać na półce obok klasycznych albumów.

 

Robimy wszystko, by ceny były stosunkowo niskie. Jednak nigdy nie może się to dziać kosztem jakości i terminowości naszych usług. Prezentowany tutaj cennik detaliczny jest skierowany do klientów indywidualnych. Natomiast osoby z branży foto-video, które chcą podjąć z nami dłuższą współpracę prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów takiej współpracy. Tym osobom czy też firmom prześlemy cennik hurtowy.

 

pendrive w opakowaniu

  • format 140x140mm
  • okładka 2,5mm grubości
  • proste narożniki
  • czarna pianka
  • pendrive 16GB (mały, metalowy)
  • w cenie grawerunek na etui oraz na pendrive

 

 

 

 

 ilość  
1-50 99zł/szt

 

czas realizacji: 5dni roboczych
kwoty brutto

© 2014-2019 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności