Projektowanie stron www

O projektowaniu stron www można pisać bardzo dużo. Jednak żadne słowa nie oddadzą tego, jak faktycznie taka strona ostatecznie będzie wyglądać i się prezentować. My proponujemy nowoczesne techniki projektowania, które sprawią, że będziesz ze swojej strony zadowolony. Chętnie przedstawisz ją klientom, kontrahentom czy nawet znajomym.

 

projektowanie stron www Włocławek, Toruń

 

Strona stronie nierówna. Nie chodzi tylko o to, że istnieją lepsze i gorsze projekty. W zależności od rodzaju działalności, od specyfiki firmy lub tego, że ma to być hobbystyczna strona prywatna, jej wygląd musi być inny i odpowiednio dopasowany do potrzeb i gustów. Musi się wyróżniać, ale nie dla samej idei wyróżniania, lecz ze względu na rzeczywiste potrzeby.


Czasem konieczna jest bogata grafika, niekiedy przydaje się sporo zdjęć np. produktów, a kiedy indziej lepiej postawić na surowy wygląd. Rozróżnienie tego bywa subtelne, jednak korzystając z bogatego doświadczenia pomożemy Ci wybrać jak najlepiej.


Dobrze zaprojektowana strona, a tylko takie oferujemy, działa niezawodnie tak na urządzeniach stacjonarnych, jak i przenośnych.

 

Pamiętaj, że strona musi być przejrzysta i funkcjonalna!

 

Jak działamy?

krok

po kroku

1

Koncepcja

Nie musimy się spotykać osobiście. Jesteśmy elastyczni i wszelkie uzgodnienia dotyczące strony mogą być wysłane drogą mailową.
Na pewno wspólnie wypracujemy koncepcję strony, która Cię zadowoli.

Po akceptacji ustaleń, mamy umowę wiążącą obie strony.

Wstępny projekt

Jak już mamy ustalony zarys strony, przygotowujemy wstępny projekt. Wysyłany jest drogą mailową do akceptacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba wprowadzane są poprawki. Na tym etapie przedstawiamy kolorystykę strony, układ i przede wszystkim stronę główną. Na jej podstawie będą robione pozostałe zakładki.

2
3

Budowa strony

Po akceptacji projektu, przystępujemy do budowy strony. Jest to proces przynajmniej kilkunastodniowy dlatego strona instalowana jest na serwerze roboczym i na nim trwają prace. Dzięki temu masz wgląd na postępy pracy i jej działanie. Będzie można uzupełnić zakładki tekstem i zdjęciami.

Finalizacja

Po skończonej pracy nad stroną wystawiana jest faktura. Na jej postawie czekamy na przelew.

4
5

Instalacja

Po rozliczeniu będziemy mogli przejść do instalacji strony na Twoim serwerze. Od tej chwili możesz cieszyć się nową stroną, a my mamy satysfakcję, że dołączyłeś do grona naszych zadowolonych klientów.

doszliśmy

do finału

Nie wierz w zapewnienia i górnolotne hasła, zobacz jak to naprawdę wygląda!

Kontakt

ELINTER Łukasz Piwiński
Kaliska 54
87-840 Lubień kujawski
woj. kujawsko-pomorskie

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8:00 - 17:00
sob.: 9:00 - 14:00

telefon +48 531 055 290

telefonbiuro@lumistudio.pl

facebook

© 2010-2023 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www