Facebook

Karty do gry

karty reklamowe do gry z indywidualnym nadrukiem

karty do gry z indywidualnym projektem

  • format 63x89mm
  • sztywny papier 300g/m2
  • folia matowa
  • zaokrąglone narożniki
  • druk dwustronny
  • opakowanie karton 250g/m2 + folia połysk

 

Minimalne zamówienie to 100 talii. Ceny zależą od rodzaju kart oraz nakładu i wynoszą od 5.99 zł do 14.99 zł netto/talia.

Przygotowaliśmy rabaty dla agencji reklamowych.

czas realizacji: 7-21 dni roboczych

Drukujemy również karty typu:

POKER, BRYDŻ, PIOTRUŚ PAN, TAROT, PLANNING POKER i każdy inny rodzaj.

O wycenę prosimy pisać na maila.

 

Agnieszka Osiecka napisała "Gram wciąż tą samą zgraną kartą..." - być może Ty też czasem masz takie wrażenie. Szczególnie wtedy, gdy sięgasz po typową talię kart. Być może przeglądałeś już różne propozycje w sklepach i na stronach internetowych i nic Ci nie przypadło do gustu, a Ty lubisz mieć coś ciekawego i coś czego inni nie mają.


Niby karty służą do gry, więc nie jest aż tak ważne co znajduje się na nich prócz samych oznaczeń, ważne by wyciągnąć asa, a nie jaki wraz
z nim zobaczy się obrazek czy wzór. To nie jest prawdą. Szczególnie dla osób o wrażliwym zmyśle estetycznym. Pięknymi kartami gra się jednak całkiem inaczej.


Prócz rozrywki karty mogą stać się wspaniałym nośnikiem reklamy.


Stworzyłeś swój unikalny projekt graficzny, chcesz w nieszablonowy sposób zareklamować własną firmę czy wyroby? Nuży Cię już rozdawanie ulotek? To może właśnie talia kart reklamująca Twoją firmę?

 

Żywot ulotki czy broszury jest dość krótki. Wyrzuca się je lub zostawia gdzieś na stoliku. Co innego, gdy otrzyma się ciekawą talię kart. Za każdym razem w czasie gry pojawi się jako reklama Twojej firmy. Przypomnisz o sobie i być może zobaczą to także znajomi Twojego klienta czy biznesowego partnera.

Jeśli karty będą naprawdę niezwykłe - a takie możemy dla Ciebie wykonać - to sam obdarowany będzie je pokazywał przyjaciołom, rodzinie i znajomym.


Jeśli masz pomysł na unikalną talię kart zgłoś się do nas, a my ją wykonamy. Jeśli nie masz pomysłu, ale chciałbyś mieć takie karty - my postaramy się zaproponować Ci coś oryginalnego.

© 2014-2019 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka Prywatności