Karty do gry

karty reklamowe do gry z własnym nadrukiem

Agnieszka Osiecka napisała "Gram wciąż tą samą zgraną kartą..." - być może Ty też czasem masz takie wrażenie. Szczególnie wtedy, gdy sięgasz po typową talię kart. Być może przeglądałeś już różne propozycje w sklepach i na stronach internetowych i nic Ci nie przypadło do gustu, a Ty lubisz mieć coś ciekawego i coś czego inni nie mają.


Niby karty służą do gry, więc nie jest aż tak ważne co znajduje się na nich prócz samych oznaczeń, ważne by wyciągnąć asa, a nie jaki wraz z nim zobaczy się obrazek czy wzór. To nie jest prawdą. Szczególnie dla osób o wrażliwym zmyśle estetycznym. Pięknymi kartami gra się jednak całkiem inaczej.


Stworzyłeś swój unikalny projekt graficzny, chcesz w nieszablonowy sposób zareklamować własną firmę czy wyroby? Nuży Cię już rozdawanie ulotek? To może właśnie talia kart reklamująca Twoją firmę?

 

Przykładowa specyfikacja druku kart (rozmiar pokerowy):

Specyfikacja karty:

  • format 63x89mm
  • wydruk 4+4
  • papier satyna 300g/m2
  • folia matowa po obu stronach
  • zaokrąglone narożniki o śr. 6mm

Specyfikacja kartonika:

  • format dopasowany do rozmiaru karty
  • wydruk 4+0
  • karton 235g/m2
  • folia połysk po stronie zadruku
  • lub mat po stronie zadruku

 

Jesteśmy drukarnią niskonakładową i drukujemy karty w nakładach od 50 do 1000 talii. Zamówienie większej ilości kart jest możliwe, ale wówczas cena jednostkowa wynosi jak w przypadku 1000 talii.

 

Drukujemy karty typu:

POKER, BRYDŻ, PIOTRUŚ, TAROT, PLANNING POKER, typu Dobble (okrągłe) i każdy inny rodzaj kart.

 

O wycenę prosimy pisać na maila. Z uwagi na ciągłe zmiany cen surowców niezdecydowaliśmy się na umieszczenie cennika na stronie. Można jednak przyjąć, że cena 1 talii kart w zależności od nakładu i ilości kart w jednej talii, może wynosić od 6-7zł do 15zł-25zł netto/talia w przypadku standardowej talii typu Poker lub Piotruś.

 

Przygotowaliśmy rabaty dla agencji reklamowych.

 

czas realizacji: 3-21 dni roboczych

Karty reklamowe do gry prócz rozrywki mogą stać się wspaniałym nośnikiem reklamy na wiele lat.

 

karty reklamowe z własnym nadrukiem

Jak przygotować projekt?

W dziale FAQ zamieściliśmy wytyczne do przygotowania projektu kart i opakowania (klik).

Przygotowaliśmy również szablony w skali 1:1 gotowe do pobrania w formie pdf.

 

Szablon kartyOpakowanie typu PokerOpakowanie typu Piotruś
szablon karty szablon pudełka szablon pudełka na karty

 

Żywot ulotki czy broszury jest dość krótki. Wyrzuca się je lub zostawia gdzieś na stoliku. Co innego, gdy otrzyma się ciekawą talię kart. Za każdym razem w czasie gry pojawi się jako reklama Twojej firmy. Przypomnisz o sobie i być może zobaczą to także znajomi Twojego klienta czy biznesowego partnera.

Jeśli karty będą naprawdę niezwykłe - a takie możemy dla Ciebie wykonać - to sam obdarowany będzie je pokazywał przyjaciołom, rodzinie i znajomym.


Jeśli masz pomysł na unikalną talię kart zgłoś się do nas, a my ją wykonamy. Jeśli nie masz pomysłu, ale chciałbyś mieć takie karty - my postaramy się zaproponować Ci coś oryginalnego.

kinguin.jpgepson.jpgkarty reklamowekarty reklamowePlanning pokerkarty reklamowe z własnym nadrukiemkarty do gry z indywidualnym nadrukiemkarty do gry drukarniawłasne karty do gryfirmowe karty do grykarty do grykarty reklamowe z własnym nadrukiemkarty do gry drukarniakarty do gry z indywidualnym nadrukiemkarty do grykarty reklamowe z własnym nadrukiemkarty reklamowe z indywidualnym nadrukiemkarty reklamowe do grykarty reklamowe z własnym nadrukiemkarty do gry drukarniakarty reklamowe drukkarty do gry z własną grafikąkarty do gry logo

Kontakt

ELINTER Łukasz Piwiński
Kaliska 54
87-840 Lubień kujawski
woj. kujawsko-pomorskie

Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 8:00 - 17:00
sob.: 9:00 - 14:00

telefon +48 531 055 290

telefonbiuro@lumistudio.pl

facebook

© 2010-2023 by LUMISTUDIO. Wszelkie prawa zastrzeżone.
projektowanie stron www